Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Aktualności UPJPII

Rekrutacja na nowy rok akademicki 2020/2021

 
Studia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku UPJPII są przeznaczone dla osób po 50 roku życia, trwają 2 lata (4 semestry) i kończą się otrzymaniem dyplomu. Po 2 latach istnieje możliwość kontynuacji studiów przez osoby zainteresowane. W ramach studiów odbywają się wykłady z teologii, filozofii, historii i nauk społecznych prowadzone przez wykładowców UPJPII oraz zaproszonych gości. Wykłady dla nowo przyjetych studentów będą odbywały się od października 2020 r. do czerwca 2021 r. co dwa tygodnie w poniedziałki w godz. 15.00 - 18.15 w auli na ul. Bernardyńskiej 3 w Krakowie. Oprócz uczęszczania na wykłady studenci UTW mogą uczestniczyć w zwiedzaniu z przewodnikiem Krakowa i okolic, wycieczkach oraz pielgrzymkach. Dla studentów UTW mamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Mogą oni brać udział w kursie komputerowym, kursie języka angielskiego, wykładach na temat historii sztuki, wykładach i warsztatach na temat ciała i ducha, warsztatach biblijnych, liturgicznych, teatralnych i artystycznych, ćwiczeniach ogólnorozwojowych, zajęciach na siłowni, tańcu w kręgu, gimnastyce umysłu (gra w szachy, warcaby, gry planszowe i inne), warsztatach śpiewu chóralnego, imprezach kulturalnych i okolicznościowych (tj. Inauguracja i Zakończenie Roku Akademickiego, Opłatek, Mikołaj, Droga Krzyżowa, Dzień Skupienia), wyjściach kulturalnych (do teatrów, na koncerty), wydarzeniach uczelnianych, spotkaniach z innymi działającymi w kraju i za granicą Uniwersytetami Trzeciego Wieku.
 
Realizacja zwiedzań, wycieczek i pielgrzymek oraz wydarzeń kulturalnych i okolicznościowych jest obecnie uzależniona od sytuacji epidemicznej.
 
W związku z zagrożeniem związanym z pandemią koronawirusa COVID-19, została podjęta decyzja o wznowieniu od października 2020 roku wszystkich wykładów na Uniwersytecie Trzeciego Wieku UPJPII w formie zdalnej oraz pozostałych zajęć m.in. z projektu „Aktywny senior z przyszłością!” w formie stacjonarnej. Do udziału w wykładach w formie zdalanej niezbędny jest komputer stacjonarny, laptop lub tablet z dostępem do Internetu oraz posiadanie poczty elektronicznej. Wskazane jest aby sprzęt był wyposażony w kamerką oraz słuchawki z mikrofonem.
 
Sekretariat UTW od 21 września 2020 r. do odwołania pracuje stacjonarnie. Dyżury dla studentów odbywają się od poniedziałku do czwartku w godz. 12.00-14.00. Kontakt jest także możliwy pod nr tel. kom. 519 323 340 lub pisząc na e-mail: utw@upjp2.edu.pl
 
 
Rekrutacja na nowy rok akademicki 2020/2021: 1 lipiec - 30 wrzesień 2020 r.
 
Formularz zgłoszeniowy do wypełnienia i odesłania pocztą elektroniczną jest dostępny poniżej. 
 
 

Koszt studiów wynosi 100 zł za semestr (płatne po zapisie na konto uczelni w terminie od 1 do 30 października 2020 r.)

 

Sekretariat Uniwersytetu Trzeciego Wieku
ul. Bernardyńska 3, pok. 58 (parter)
tel. kom. 519 323 340 (w godzinach dyżurów Sekretariatu)
tel. (12) 428 60 30, wew. 937

Dyżury Sekretariatu:

od poniedziałku do czwartku w godz.12.00-14.00

Strona internetowa: