STRONA ARCHIWALNA - DO GRUDNIA 2020 ROKU

Patronaty naukowe

Uczelnia w mediach

19. FESTIWAL NAUKI i SZTUKI w KRAKOWIE rozpoczęty! 16 – 18 V 2019

W samo południe na specjalnie przygotowanej scenie w Rynku Głównym dokonano uroczystego otwarcia 19. Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie. W inauguracji wzięli udział m.in. minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, rektorzy wyższych uczelni Krakowa, instytutów naukowych, przedstawiciele instytucji - partnerów Festiwalu mających wpływ na rozwój nauki i sztuki. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie reprezentował ks. dr hab. Michał Drożdż, dziekan Wydziału Nauk Spolecznych.

Przez trzy dni uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z dorobkiem i potencjałem krakowskich uczelni.

Studenci Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie będą podejmować przybyłych na festiwal gości iście urodzinowo. 19 czerwca br. minie bowiem 10 lat od przekształcenia w uniwersytet Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Uczelnia świętuje rok jubileuszowy, będzie więc tort, baloniki i rozmaite urodzinowe akcesoria!