Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Patronaty naukowe

Wirtualny spacer

Uczelnia w mediach

Aktualności UPJPII

Pracownicy Naukowi

Programy stypendialne dla pracowników 

Znalezione obrazy dla zapytania ResearchGATE

ResearchGATE to międzynarodowy, bezpłatny serwis społecznościowy przeznaczony dla pracowników naukowych. Skupia obecnie ponad 600 tys. użytkowników z całego świata. Nowa bezpłatna platforma udostępnia naukowcom różne aplikacje, skutecznie zachęcając do zacieśniania współpracy i wymiany wiedzy. Mogą z niego korzystać także polscy naukowcy.

Serwis umożliwia dostęp do literatury fachowej, wyselekcjonowanej z ponad tysiąca baz danych i repozytoriów uczelnianych. Udostępnia ponad 35 mln dokumentów, często pełnotekstowych, głównie czasopism i artykułów naukowych.

Serwis jest portalem społecznościowym, w którym użytkownicy mają możliwość współtworzenia treści m.in. poprzez zamieszczanie własnych publikacji i komunikatów, czy polecanie wartościowych artykułów.

Udostępnione aplikacje serwisu dają możliwość kontaktu z innymi badaczami danej dziedziny, prowadzenia dyskusji i blogów, tworzenia grup tematycznych i informowania o ważniejszych wydarzeniach ze świata nauki.

Zachęcamy do zarejestrowania się na ResearchGATE: http://www.researchgate.net/ oraz wsparcia polskiego środowiska naukowego na arenie międzynarodowej w polskiej grupie:http://www.researchgate.net/group/Researchers_in_Poland/

Na terenie Polski serwis ResearchGATE nie jest jeszcze popularny. Ale w ostatnich tygodniach nastąpił znaczny wzrost liczby polskich użytkowników, których jest juz prawie 5 tys. Serwis nawiązał wspołpracę z ponad 80 placówkami naukowymi w Polsce.


 PORADNIK RADY MŁODYCH NAUKOWCÓW

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poradnikiem pt. "Jak napisać wniosek o finansowanie badań naukowych", który został przygotowany przez Radę Młodych Naukowców. Poradnik adresowany jest przede wszystkim do młodych naukowców, ale mogą z niego skorzystać również doświadczeni naukowcy.

Poradnik Jak napisać wniosek o finansowanie badań nakowych

Pobierz ze strony Rady Młodych Naukowców

Polecamy również lekturę poradników przygotowanych przez MNiSW